Šunys geriausi draugai, rankų darbo skar

APIE MUS

Sveiki, aš esu Erika Malcienė, Geriausių draugų kūrėja, šunų mylėtoja bei trijų nuostabių šunelių šeimininkė. Viskas prasidėjo dar vaikystėje, kuomet supratau, jog beprotiškai myliu šunis ir ateityje noriu dirbti tik su jais. Daug metų ši idėja buvo tik svajonė, tačiau dabar galiu pristatyti savo el. parduotuvę, kurią kūriau galvodama apie Jūsų draugystę.

Turbūt visi esate girdėję seną posakį - geriausias žmogaus draugas yra šuo. Aš tikiu, kad šunys nusipelno aukščiausios kokybės daiktų, rūpesčio ir begalinės meilės už ištikimybę mums. Todėl kiekvieną prekę atrenku kruopščiai, su meile. Šioje parduotuvėje rasite tik kokybiškus daiktus. Taip pat Geriausi draugai pristato naują rankų darbo liniją - geriausiai draugystei. Ši linija skirta Jūsų draugystei puošti ir stiprinti tarpusavio ryšį. 

Taip pat esame čia, nes norime padėti naujiems bei jau esamiems šeimininkams. Todėl savo tinklaraštyje dalinsimės aktualia informacija apie šunis, patarimais džiaugsmais bei vargais ir svarbiausia - pasakosime apie savo draugystę. 

Geriausi draugai linki smagaus laiko praleisto mūsų el. parduotuvėje!

Erika, Princas, Rokis ir Niki